607-067-024

Otwarcie bazy windsurfingowej

Zgodnie z planem tydzień przed majówką została otwarta baza windsurfingowa w Dziwnówku. Pogoda dopisała a szczęśliwcy, którzy zaplanowali spędzić weekend majowy nad morzem cieszyli się słońcem i opalenizną po powrocie. Szkoła windsurfingu AR-Sport rozpoczęła tym samym sezon 2018 będzie się wiele działo. Pragniemy, aby czas spędzony u nas był dla was czasem wyjątkowym, pełnym dobrych Otwarcie bazy windsurfingowej

Kurs instruktora windsuringu PZŻ

Zapraszamy do udziału w kursie na instruktora windsurfingu PZŻ, który odbędzie się w terminie 22-28 czerwca 2015 w naszej bazie w Dziwnówku.

Obóz windsurfingowy I TURNUS- zdjęcia z regat

Regaty, ach regaty. Walka była bardzo zacięta, a na starcie  tłoczno. Szkoda tylko, że wiatr nie był mocniejszy.

Wakacje 2014 tuż za rogiem!

Podczas gdy na dworze czuć już coraz cieplejsze promienie słońca opalające skórę przygotowaliśmy dla was ofertę wypoczynku na lato 2014. W nadchodzącym sezonie mamy dla was aż 4 rodzaje obozów: obóz sportowy – obóz dla dzieci i młodzieży ceniącej różnorodne formy aktywnego wypoczynku obóz windsurfingowy – sportowy obóz windsurfingowy (ze szkoleniem) dla dzieci i młodzieży Wakacje 2014 tuż za rogiem!

Zdjęcia z obozów Białka Tatrzańska 2014

Obozowicze! Już możecie przeglądać zdjęcia z obozów narciarsko-snowboardowych  Białka Tatrzańska 2014. Fotografie wyższej jakości można pobierać w paczkach ZIP. Wybierzcie swój turnus i pobierzcie paczkę zdjęć na swój komputer.

Obozy zimowe 2014

Zapraszamy chętnych do udziału w obozach narciarsko-snowboardowych, zapisy ruszyły:

Zdjęcia z obozów Dziwnówek 2013

Obozowicze! Już możecie przeglądać zdjęcia z obozów sportowo-windsurfingowych Dziwnówek 2013. Fotografie wyższej jakości można pobierać w paczkach ZIP. Wybierzcie swój turnus i pobierzcie paczkę zdjęć na swój komputer:

Regaty windsurfingowe 20-21.07.2013

W dniach 20-21 lipca Szkoła windsurfingowa w Dziwnówku zorganizowała regaty w ramach, których  ścigała się młodzież z  obozu ar-sport . Na starcie stanęło ok. 30 zawodników w różnych kategoriach. Niektórzy uczestnicy po raz pierwszy brali udział w  regat. Zarówno zawodnicy z grupy początkującej jak i zaawansowanej wykazali się niesamowitymi umiejętnościami żeglarskimi oraz doskonała kondycja sportową.

Obozy sportowe w Dziwnówku 2013

Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników 1 turnusu obozu w Dziwnówku. Myślę, że wszyscy są zadowoleni z  wyjazdu przynajmniej takie miałem odczucie. Zmieniliśmy nasze forum na bloga dlatego też prosiłbym żebyście napisali kilka słów na temat tego wyjazdu, plusy i minusy(jeśli takie były).  Proszę Was o napisanie w kilku zdaniach co Wam się podobało a co Obozy sportowe w Dziwnówku 2013

Już wkrótce, gorące, upalne lato…

Sezon zimowy już za nami. Na zewnątrz wyczuwalna jest już wyraźnie wiosna, a słoneczne pogodne dni przypominają o tym, że już wkrótce czeka nas kolejne upalne lato. Słońce, piasek, plaża i zabawa nad morzem. Czy tak właśnie planujecie wakacje?