WindsurfingKitesurfingSnowboardNarty

Otwarcie bazy windsurfingowej

Zgodnie z planem tydzień przed majówką została otwarta baza windsurfingowa w Dziwnówku. Pogoda dopisała a szczęśliwcy, którzy zaplanowali spędzić weekend majowy nad morzem cieszyli się słońcem i opalenizną po powrocie. Szkoła windsurfingu AR-Sport rozpoczęła tym samym sezon 2018 będzie się wiele działo. Pragniemy, aby czas spędzony u nas był dla was czasem wyjątkowym, pełnym dobrych wspomnień i nowych znajomości. Natomiast dla rodziców kierowania jest oferta, w której znajdziecie kolonie dla dzieci, obóz sportowy i obóz windsurfingowy. Coś dla każdego – zarówno i najmłodszych dzieci jak i młodzieży. Zapraszamy do Dziwnówka w sezonie 2018!

więcej

Kurs instruktora windsuringu PZŻ

kurs-instruktora-windsurfinguZapraszamy do udziału w kursie na instruktora windsurfingu PZŻ, który odbędzie się w terminie 22-28 czerwca 2015 w naszej bazie w Dziwnówku.
więcej

Wakacje 2014 tuż za rogiem!

obóz sportowy

Podczas gdy na dworze czuć już coraz cieplejsze promienie słońca opalające skórę przygotowaliśmy dla was ofertę wypoczynku na lato 2014. W nadchodzącym sezonie mamy dla was aż 4 rodzaje obozów:

  • obóz sportowy – obóz dla dzieci i młodzieży ceniącej różnorodne formy aktywnego wypoczynku
  • obóz windsurfingowy – sportowy obóz windsurfingowy (ze szkoleniem) dla dzieci i młodzieży
  • obóz windsurfingowy dla studentów – obóz sportowy dla dorosłych ze szkoleniem windsurfingowym
  • obóz rodzinny – wakacje dla rodzin z dziećmi (oferta wkrótce)
  • kitesurfing na Rodos – wylot dla zaawansowanych fanów windsurfingu i kitesurfingu na legendarną zatokę greckiego Rodos – Prasonisi

Dodatkowo przez całe lato zapraszamy do naszej bazy w Dziwnówku, gdzie możecie skorzystać z bogatej oferty szkoleń o każdej porze! Zapisy na obozy sportowe ruszyły, a liczba miejsc jest ograniczona.

Zdjęcia z obozów Białka Tatrzańska 2014

winrarObozowicze! Już możecie przeglądać zdjęcia z obozów narciarsko-snowboardowych  Białka Tatrzańska 2014. Fotografie wyższej jakości można pobierać w paczkach ZIP. Wybierzcie swój turnus i pobierzcie paczkę zdjęć na swój komputer. więcej

Obozy zimowe 2014

Zapraszamy chętnych do udziału w obozach narciarsko-snowboardowych, zapisy ruszyły:

Białka

Zdjęcia z obozów Dziwnówek 2013

winrarObozowicze! Już możecie przeglądać zdjęcia z obozów sportowo-windsurfingowych Dziwnówek 2013. Fotografie wyższej jakości można pobierać w paczkach ZIP. Wybierzcie swój turnus i pobierzcie paczkę zdjęć na swój komputer:

Regaty windsurfingowe 20-21.07.2013

SONY DSC

W dniach 20-21 lipca Szkoła windsurfingowa w Dziwnówku zorganizowała regaty w ramach, których  ścigała się młodzież z  obozu ar-sport . Na starcie stanęło ok. 30 zawodników w różnych kategoriach.

Niektórzy uczestnicy po raz pierwszy brali udział w  regat. Zarówno zawodnicy z grupy początkującej jak i zaawansowanej wykazali się niesamowitymi umiejętnościami żeglarskimi oraz doskonała kondycja sportową.

więcej

Obozy sportowe w Dziwnówku 2013

Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników 1 turnusu obozu w Dziwnówku. Myślę, że wszyscy są zadowoleni z  wyjazdu przynajmniej takie miałem odczucie. Zmieniliśmy nasze forum na bloga dlatego też prosiłbym żebyście napisali kilka słów na temat tego wyjazdu, plusy i minusy(jeśli takie były).  Proszę Was o napisanie w kilku zdaniach co Wam się podobało a co byście zmienili na naszych obozach. Mam też nadzieję, że z częścią Was zobaczymy się już niebawem na obozie zimowym. Pozdrowienia dla Wszystkich i czekam na jakieś wypowiedzi.

Arek

Już wkrótce, gorące, upalne lato…

latoSezon zimowy już za nami. Na zewnątrz wyczuwalna jest już wyraźnie wiosna, a słoneczne pogodne dni przypominają o tym, że już wkrótce czeka nas kolejne upalne lato. Słońce, piasek, plaża i zabawa nad morzem. Czy tak właśnie planujecie wakacje?

Domki nad morzem

ODWIEDŹ NAS NA:

       

Obóz sportowy | Obóz windsurfingowy | Pogoda
© 2021 Copyright AR-SPORT
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone AR-SPORT                                                           Obóz sportowy | Obóz windsurfingowy | Pogoda