WindsurfingKitesurfingSnowboardNarty

Obóz narciarski i snowboardowy Białka Tatrzańska 2019

Ruszyły zapisy na obóz narciarski i snowboardowy w Białce Tatrzańskiej

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019Chciałbyś aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę w nadchodzące ferie? Myślisz o tym, aby nauczyło się jazdy na nartach lub snowboardzie? Czy może po prostu pragniesz mu pokazać uroki zimowego szaleństwa? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi „TAK” idealnym pomysłem na ferie będzie obóz w najpopularniejszym kurorcie narciarsko – snowboardowym w Polsce!

Jak co roku również i w 2019 wybieramy się do Białki Tatrzańskiej, ponieważ właśnie tam znajdują się najlepiej przygotowane trasy narciarsko snowboardowe w Polsce. Mamy tam sprawdzony, komfortowy ośrodek Placówka w Groniu. Znajduje się on 3 km od Białki Tatrzańskiej, gdzie w domkach z centralnym ogrzewaniem dzieci mogą zregenerować siły po całym dniu aktywnego wypoczynku. Pomiędzy wyjazdami na stok dzieci będą mogły najeść się do syta w stołówce i wymienić się wrażeniami z jazdy po stoku.

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019
Obóz narciarski i snowboardowy organizowany jest dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat. Dzieci podzielone są na grupy w zależności od wieku i już posiadanych umiejętności (szkolenie dla początkujących i zaawansowanych).

Obóz narciarski i snowboardowy (program):

 1. Szkolenie narciarskie i snowboardowe 3 razy dziennie ok 7 godzin dziennie pod okiem instruktora
 2. Pieczenie kiełbasek przy ognisku
 3. Wycieczka do Termy Bania
Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019

Cena obejmuje:

 • karnet na wyciągi krzesełkowe Kotelnica w Białce Tatrzańskiej na czas trwania obozu
 • zakwaterowanie w pokojach 3-6 osobowych z łazienką i TV
 • pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie
 • wycieczkę do Termy Bania
 • naukę / doskonalenie jazdy na nartach lub snowboardzie
 • ubezpieczenie AXA NNW na 10000zł
Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019DOPŁATY:

1. Dla osób dorosłych 200zł/os do turnusu
2. Za dojazd autokarem z miejscowości: z okolic: Opoczna, Kielc, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, Krakowa, Łodzi, Katowic, Warszawy dopłata 120zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej (dopłata zawiera obowiązkowe transfery na stok 3 razy dziennie).
3. Za dojazd: z okolic Wrocławia, Brzegu, Opola, Zielonej Góry i Poznania dopłata wynosi 150zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej (dopłata zawiera obowiązkowe transfery na stok 3 razy dziennie).
4. Za dojazd: okolic Gorzowa Wielkopolskiego oraz Szczecina dopłata wynosi 180zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej (dopłata zawiera obowiązkowe transfery na stok 3 razy dziennie).

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019
Osoby które nie będą korzystały z zorganizowanego dojazdu na obóz, organizowanego przez AR-SPORT będą zobowiązane do uiszczenia obowiązkowej dopłaty za transfery na stoki. Opłata ta wynosi 100zł/os.Wymagania: Kask, legitymacja szkolna, strój kąpielowy (potrzebny na wycieczkę do Termy Bania)

CENA: 1399 zł

Na obóz  wyślij dziecko ze sprzętem narciarskim lub snowboardowy. Jeśli nie posiada własnego istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu za 240zł tydzień/os (narty lub snowboard + kask).

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019

Instrukcja zapisu na obóz narciarski i snowboardowy:

 1. Pobierz Kartę uczestnika i umowę
 2. Wypełnij kartę uczestnika i wyślij na adres e-mail: arek@ar-sport.pl
 3. Wpłać zaliczkę 500zł na konto AR – Sport:
  PKO Inteligo 50 1020 5558 1111 1063 7670 0030

TERMINY – obóz narciarski i snowboardowy 2019

Termin:
Data:
Miejsce obozu:
Cena:
Dodatkowe informacje:
1
12-18 stycznia
Białka Tatrzańska
1399 zł
brak miejsc
2
19-25 stycznia
Białka Tatrzańska
1399 zł
brak miejsc
3
26 stycznia – 1 luty
Białka Tatrzańska
1399 zł
brak miejsc
4
2 – 8 luty
Białka Tatrzańska
1399 zł
brak miejsc
5
9-15 luty
Białka Tatrzańska
1399 zł
brak miejsc
6
16 – 22 luty
Białka Tatrzańska
1399 zł
wolne miejsca

 

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019

W przypadku dojazdu autobusem, lub dodatkowo wynajętym busem z okolic miast Opoczno, Kielce, Radom, Piotrków Trybunalski, Kraków, Łódź, Katowice, Warszawa opłata dodatkowa 120zł/os (w tym również transfery na stok 3 razy dziennie).

Dojazd z okolic Wrocławia, Brzegu, Opola, Zielonej Góry, Poznania, opłata wynosi 150zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej  (w tym również transfery na stok 3 razy dziennie).

Dojazd z okolic Gorzowa Wielkopolskiego oraz Szczecina – opłata wynosi 180zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej (w tym również transfery na stok 3 razy dziennie).

  10 dni przed planowaną datą wyjazdu, otrzymają Państwo drogą mailową wszystkie potrzebne wiadomości odnośnie dojazdu na obóz.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na wyjazdy rodzinne!!!

http://ar-sport.pl/ferie-rodzinne

Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zaliczki. Liczba miejsc ograniczona!!!

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019
Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019
Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone AR-SPORT                                                                     Obóz sportowy | Pogoda | Kontakt