607-067-024

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2024

 

Ruszyły zapisy na obozy narciarskie i obozy snowboardowe w Białce Tatrzańskiej, które organizujemy nieprzerwanie od 15 lat!

Obóz narciarski i obóz snowboardowy Białka Tatrzańska 2024

Chciałbyś aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę w nadchodzące ferie? Myślisz o tym, aby nauczyło się jazdy na nartach lub snowboardzie? Czy może po prostu pragniesz mu pokazać uroki zimowego szaleństwa? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi „TAK” idealnym pomysłem na ferie będzie obóz w najpopularniejszym kurorcie narciarsko – snowboardowym w Polsce!

Jak co roku, również w sezonie 2024 wybieramy się do Białki Tatrzańskiej, ponieważ właśnie tam znajdują się najlepiej przygotowane trasy narciarsko snowboardowe w Polsce. Mamy tam sprawdzony, komfortowy ośrodek Placówka w Groniu. Znajduje się on 3 km od Białki Tatrzańskiej, gdzie w domkach z centralnym ogrzewaniem dzieci mogą zregenerować siły po całym dniu aktywnego wypoczynku. Pomiędzy wyjazdami na stok dzieci będą mogły najeść się do syta w stołówce i wymienić się wrażeniami z jazdy po stoku.
 
 

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2024

Obóz narciarski i obóz snowboardowy 2024 organizowany jest dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat. Dzieci podzielone są na grupy w zależności od wieku i już posiadanych umiejętności (szkolenie dla początkujących i zaawansowanych).

Program obozu narciarsko-snowboardowego:

Ze względu na duże podwyżki spowodowane sytuacją w naszym kraju, chcemy zredukować choć trochę koszty obozu. Zajęcia na stoku będziemy prowadzić przez 5 dni od niedzieli do czwartku. Poniżej przedstawiamy szczegółowy program obozu:

 • 1 dzień: sobota – przyjazd na kolację do ośrodka Placówka w Groniu, zakwaterowanie, sprawy organizacyjne
 • 2-6 dzień: zajęcia na stoku z instruktorem 3 razy dziennie: po śniadaniu, obiedzie i po kolacji, w środę zamiast kolacji ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • 7 dzień: piątek – po śniadaniu wyjście do termy Bania, po obiedzie wyjazd do domu
Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2024

Cena obejmuje:

 • karnet na wyciągi krzesełkowe Kotelnica w Białce Tatrzańskiej na 5 dni
 • zakwaterowanie w pokojach 3-6 osobowych z łazienką i TV
 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie
 • opiekę wychowawców i instruktorów
 • naukę / doskonalenie jazdy na nartach lub snowboardzie
 • ubezpieczenie  NNW na 10000zł
 • 1 wstęp na termę Bania
Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2024

DOPŁATY:

 1. Dla osób dorosłych 250zł/os do turnusu
 2. Za dojazd autokarem z miejscowości: z okolic: Opoczna, Kielc , Piotrkowa Trybunalskiego, Krakowa, Łodzi, Katowic,  dopłata 240zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej (dopłata zawiera obowiązkowe transfery na stok 3 razy dziennie).
 3. Za dojazd: z okolic Warszawy, Radomia, Wrocławia, Brzegu, Opola, Zielonej Góry i Poznania dopłata wynosi 260zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej (dopłata zawiera obowiązkowe transfery na stok 3 razy dziennie).
 4. Za dojazd: okolic Gorzowa Wielkopolskiego oraz Szczecina dopłata wynosi 300zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej (dopłata zawiera obowiązkowe transfery na stok 3 razy dziennie). Dojazdy na obozy z wyżej wymienionych miast, powiązane są ściśle z terminami ferii w poszczególnych województwach!!!
 5. Osoby które nie będą korzystały z zorganizowanego dojazdu na obóz, organizowanego przez AR-SPORT będą zobowiązane do uiszczenia obowiązkowej dopłaty za transfery na stoki. Opłata ta wynosi 150zł/os.
 6. Wypożyczenie kompletu sprzętu płatne na miejscu gotówką 270zł/os/tydzień
 7. Dieta: wegetariańska, bezglutenowa, bez laktozy 150zł/os/turnus, dietę należy podać w mailu podczas zgłoszenia uczestnika. 

Na obóz  wyślij dziecko ze sprzętem narciarskim lub snowboardowym. Jeśli nie posiada własnego istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu za 270zł tydzień/os (narty lub deska, buty + kask). Pieniądze na wypożyczenie sprzętu zabieramy ze sobą gotówka.

Uwaga!!! Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu, koszt tego ubezpieczenia wynosi 300zł/os. Należy je wykupić w momencie zgłoszenia na obóz.

 

Obóz narciarski snowboardowy 2024

Jak zapisać dziecko na obóz narciarsko snowboardowy 2024?

 1. Wypełnij formularz znajdujący się pod tabelą z terminami.
 2. Po zaakceptowaniu uczestnika dostaną Państwo maila z potwierdzeniem i dokumentami. 
 3. Kartę uczestnika wraz z umową, którą wyślemy mailem należy wypełnić i w wersji oryginalnej zabrać na zbiórkę na obóz.
 4. Wpłać zaliczkę 700zł na konto AR – Sport:
  PKO Inteligo 34 1020 3916 0000 0002 0273 8516 W tytule przelewu wpisz termin obozu oraz imię i nazwisko dziecka.
 5. Dopłata pozostałej części kwoty najpóźniej 7 tygodni przed rozpoczęciem obozu, wpłat dokonujemy w 2 transzach: zaliczka, dopłata końcowa
 6. Pieniądze na transfery oraz sprzęt zabieramy ze sobą lub przekazujemy opiekunowi na zbiórce

7 dni przed planowaną datą wyjazdu, otrzymają Państwo drogą mailową wszystkie potrzebne wiadomości odnośnie dojazdu na obóz.

TERMINY – obóz narciarski i snowboardowy 2024

Termin: Data: Miejsce obozu: Cena: Dodatkowe informacje:
1 13-19 stycznia Białka Tatrzańska 2499zł  brak miejsc
2 20-26 stycznia Białka Tatrzańska 2499zł brak miejsc
3 27-2 luty Białka Tatrzańska 2499zł brak miejsc
4 3-9 luty Białka Tatrzańska 2499zł 8 miejsc
5 10-16 luty Białka Tatrzańska 2499zł 9 miejsc
6 17-23 luty Białka Tatrzańska 2499zł wolne miejsca

 

Zapisz się na obóz:

 


WARUNKIEM REZERWACJI TERMINU JEST WPŁATA ZALICZKI

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Zapoznaj się również z ofertą:  ferie rodzinne Białka Tatrzańska 2024