WindsurfingKitesurfingSnowboardNarty

Obóz narciarski i snowboardowy Białka Tatrzańska 2021

Akceptujemy bony turystyczne!!!

Ruszyły zapisy na obóz narciarski i snowboardowy w Białce Tatrzańskiej

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021

Chciałbyś aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę w nadchodzące ferie? Myślisz o tym, aby nauczyło się jazdy na nartach lub snowboardzie? Czy może po prostu pragniesz mu pokazać uroki zimowego szaleństwa? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi „TAK” idealnym pomysłem na ferie będzie obóz w najpopularniejszym kurorcie narciarsko – snowboardowym w Polsce!

Jak co roku również i w 2021 wybieramy się do Białki Tatrzańskiej, ponieważ właśnie tam znajdują się najlepiej przygotowane trasy narciarsko snowboardowe w Polsce. Mamy tam sprawdzony, komfortowy ośrodek Placówka w Groniu. Znajduje się on 3 km od Białki Tatrzańskiej, gdzie w domkach z centralnym ogrzewaniem dzieci mogą zregenerować siły po całym dniu aktywnego wypoczynku. Pomiędzy wyjazdami na stok dzieci będą mogły najeść się do syta w stołówce i wymienić się wrażeniami z jazdy po stoku.

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021
Obóz narciarski i snowboardowy 2021 organizowany jest dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat. Dzieci podzielone są na grupy w zależności od wieku i już posiadanych umiejętności (szkolenie dla początkujących i zaawansowanych).

Obóz narciarski i snowboardowy program:

 1. Szkolenie narciarskie i snowboardowe 3 razy dziennie ok 6-7 godzin dziennie pod okiem instruktora
 2. Pieczenie kiełbasek przy ognisku

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021

Cena obejmuje:

 • karnet na wyciągi krzesełkowe Kotelnica w Białce Tatrzańskiej na czas trwania obozu
 • zakwaterowanie w pokojach 3-6 osobowych z łazienką i TV
 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie
 • naukę / doskonalenie jazdy na nartach lub snowboardzie
 • ubezpieczenie AXA NNW na 10000zł

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021DOPŁATY:

1. Dla osób dorosłych 250zł/os do turnusu
2. Za dojazd autokarem z miejscowości: z okolic: Opoczna, Kielc, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, Krakowa, Łodzi, Katowic,  dopłata 130zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej (dopłata zawiera obowiązkowe transfery na stok 3 razy dziennie).
3. Za dojazd: z okolic Warszawy, Wrocławia, Brzegu, Opola, Zielonej Góry i Poznania dopłata wynosi 160zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej (dopłata zawiera obowiązkowe transfery na stok 3 razy dziennie).
4. Za dojazd: okolic Gorzowa Wielkopolskiego oraz Szczecina dopłata wynosi 200zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej (dopłata zawiera obowiązkowe transfery na stok 3 razy dziennie). Dojazdy na obozy z wyżej wymienionych miast, powiązane są ściśle z terminami ferii w poszczególnych województwach!!! Hotel będzie pracował w reżimie sanitarnym.

Z uwagi na krótki czas do rozpoczęcia obozu, może nie udać się zarejestrować wyjazdu w kuratorium oświaty. Wyjazd powinien być zgłoszony na 20 dni przed rozpoczęciem. Może zaistnieć sytuacja, że system w kuratorium nie zarejestruje zgłoszenia i tym samym nie będziemy mogli podać Państwu numeru zgłoszenia. Ta informacja jest ważna dla osób, które chcą skorzystać z dofinansowania obozu w zakładzie pracy. Informujemy również że nie będzie wyjścia do term ze względu na sytuację związaną z koronawirusem.

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021
Osoby które nie będą korzystały z zorganizowanego dojazdu na obóz, organizowanego przez AR-SPORT będą zobowiązane do uiszczenia obowiązkowej dopłaty za transfery na stoki. Opłata ta wynosi 100zł/os. Wymagania: legitymacja szkolna, strój kąpielowy (potrzebny na wycieczkę do Termy Bania). Na obóz  wyślij dziecko ze sprzętem narciarskim lub snowboardowym. Jeśli nie posiada własnego istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu za 250zł tydzień/os (narty lub deska, buty + kask).

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021

Jak zapisać dziecko na obóz narciarsko snowboardowy 2021?

 1. Pobierz kartę uczestnika i umowę (PDF)
 2. Wypełnij kartę uczestnika i wyślij na adres e-mail: arek@ar-sport.pl
 3. Wpłać zaliczkę 500zł na konto AR – Sport:
  PKO Inteligo 34 1020 3916 0000 0002 0273 8516

W tytule przelewu wpisz termin obozu oraz imię i nazwisko dziecka. Jeżeli chcesz wykorzystać bon turystyczny, najlepiej zapłacić tym bonem zaliczkę na obóz.
3 dni przed planowaną datą wyjazdu, otrzymają Państwo drogą mailową wszystkie potrzebne wiadomości odnośnie dojazdu na obóz.

TERMINY – obóz narciarski i snowboardowy 2021

Termin:
Data:
Miejsce obozu:
Cena:
Dodatkowe informacje:
1
14-20 luty
Białka Tatrzańska
1649 zł
brak miejsc
2
21-27 luty
Białka Tatrzańska
1649 zł
wolne miejsca

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021


WARUNKIEM REZERWACJI TERMINU
JEST WPŁATA PEŁNEJ KWOTY

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Zapraszamy również do zapoznania się
z naszą ofertą na wyjazdy rodzinne:

http://ar-sport.pl/ferie-rodzinne

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021
Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021
Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021

Domki nad morzem

ODWIEDŹ NAS NA:

       

Obóz sportowy | Obóz windsurfingowy | Pogoda
© 2021 Copyright AR-SPORT
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone AR-SPORT                                                           Obóz sportowy | Obóz windsurfingowy | Pogoda