607-067-024

Strona w przebudowie. Niektóre elementy mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Obóz narciarski i snowboardowy Białka Tatrzańska 2024

Akceptujemy bony turystyczne!!!

Ruszyły zapisy na obóz narciarski i snowboardowy w Białce Tatrzańskiej, które organizujemy już nieprzerwanie od 15 lat!!!

Chciałbyś aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę w nadchodzące ferie? Myślisz o tym, aby nauczyło się jazdy na nartach lub snowboardzie? Czy może po prostu pragniesz mu pokazać uroki zimowego szaleństwa? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi „TAK” idealnym pomysłem na ferie będzie obóz w najpopularniejszym kurorcie narciarsko – snowboardowym w Polsce!

Jak co roku również w sezonie 2024 wybieramy się do Białki Tatrzańskiej, ponieważ właśnie tam znajdują się najlepiej przygotowane trasy narciarsko snowboardowe w Polsce. Mamy tam sprawdzony, komfortowy ośrodek Placówka w Groniu. Znajduje się on 3 km od Białki Tatrzańskiej, gdzie w domkach z centralnym ogrzewaniem dzieci mogą zregenerować siły po całym dniu aktywnego wypoczynku. Pomiędzy wyjazdami na stok dzieci będą mogły najeść się do syta w stołówce i wymienić się wrażeniami z jazdy po stoku.

Obóz narciarski i snowboardowy 2023 organizowany jest dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat. Dzieci podzielone są na grupy w zależności od wieku i już posiadanych umiejętności (szkolenie dla początkujących i zaawansowanych).

Obóz narciarski i snowboardowy program:

Ze względu na duże podwyżki spowodowane sytuacją w naszym kraju, chcemy zredukować choć trochę koszty obozu. Zajęcia na stoku będziemy prowadzić przez 5 dni od niedzieli do czwartku, poniżej przedstawiamy szczegółowy program obozu:

 • 1 dzień: sobota – przyjazd na kolację do ośrodka Placówka w Groniu, zakwaterowanie, sprawy organizacyjne
 • 2-6 dzień: zajęcia na stoku z instruktorem 3 razy dziennie: po śniadaniu, obiedzie i po kolacji, w środę zamiast kolacji ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • 7 dzień: piątek – po śniadaniu wyjście do termy Bania, po obiedzie wyjazd do domu

Cena obejmuje:

 • karnet na wyciągi krzesełkowe Kotelnica w Białce Tatrzańskiej na 5 dni
 • zakwaterowanie w pokojach 3-6 osobowych z łazienką i TV
 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie
 • opiekę wychowawców i instruktorów
 • naukę / doskonalenie jazdy na nartach lub snowboardzie
 • ubezpieczenie AXA NNW na 10000zł
 • 1 wstęp na termę Bania

DOPŁATY:

 1. Dla osób dorosłych 250zł/os do turnusu
 2. Za dojazd autokarem z miejscowości: z okolic: Opoczna, Kielc, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, Krakowa, Łodzi, Katowic,  dopłata 200zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej (dopłata zawiera obowiązkowe transfery na stok 3 razy dziennie).
 3. Za dojazd: z okolic Warszawy, Wrocławia, Brzegu, Opola, Zielonej Góry i Poznania dopłata wynosi 250zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej (dopłata zawiera obowiązkowe transfery na stok 3 razy dziennie).
 4. Za dojazd: okolic Gorzowa Wielkopolskiego oraz Szczecina dopłata wynosi 300zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej (dopłata zawiera obowiązkowe transfery na stok 3 razy dziennie). Dojazdy na obozy z wyżej wymienionych miast, powiązane są ściśle z terminami ferii w poszczególnych województwach!!!
 5. Osoby które nie będą korzystały z zorganizowanego dojazdu na obóz, organizowanego przez AR-SPORT będą zobowiązane do uiszczenia obowiązkowej dopłaty za transfery na stoki. Opłata ta wynosi 150zł/os. Wymagania: legitymacja szkolna, strój kąpielowy (potrzebny na wycieczkę do Termy Bania).
 6. Wypożyczenie kompletu sprzętu płatne na miejscu gotówką 250zł/os/tydzień
 7. Dieta: wegetariańska, bezglutenowa, bez laktozy 100zł/os/turnus, dietę należy podać w mailu podczas zgłoszenia uczestnika. 

Na obóz  wyślij dziecko ze sprzętem narciarskim lub snowboardowym. Jeśli nie posiada własnego istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu za 250zł tydzień/os (narty lub deska, buty + kask). Pieniądze na wypożyczenie sprzętu zabieramy ze sobą. 

Uwaga!!!

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu, koszt tego ubezpieczenia wynosi 250zł/os. Należy je wykupić w momencie zgłoszenia na obóz.

Ważne!!!

W związku z tym, iż na dzień dzisiejszy nie znamy dokładnych cen karnetów w ośrodku narciarskim Kotelnica w Białce Tatrzańskiej, zastrzegamy sobie prawo do podwyższenia kosztów obozu w momencie, kiedy cena karnetów znacząco przewyższy założenia cenowe, które przyjęliśmy do skalkulowania ceny obozu we wrześniu 2022r. Maksymalna możliwa dopłata 50zł/dziecko i 100zł/os dorosła.

Jak zapisać dziecko na obóz narciarsko snowboardowy 2024?

 1. Pobierz: formularz uczestnika PDF
 2. Wypełnij kartę uczestnika i wyślij na adres e-mail: arek@ar-sport.pl
 3. Wpłać zaliczkę 500zł na konto AR – Sport:
  PKO Inteligo 34 1020 3916 0000 0002 0273 8516 W tytule przelewu wpisz termin obozu oraz imię i nazwisko dziecka. Jeżeli chcesz wykorzystać bon turystyczny, najlepiej zapłacić tym bonem zaliczkę na obóz.
 4. Dopłata pozostałej części kwoty najpóźniej 7 tygodni przed rozpoczęciem obozu, wpłat dokonujemy w 2 transzach: zaliczka, dopłata końcowa
 5. Pieniądze na transfery oraz sprzęt zabieramy ze sobą lub przekazujemy opiekunowi na zbiórce

Płatność bonem turystycznym: w tym celu prosimy o kontakt na nasz numer 604150274, wcześniej proszę przygotować kod obsługi płatności.

7 dni przed planowaną datą wyjazdu, otrzymają Państwo drogą mailową wszystkie potrzebne wiadomości odnośnie dojazdu na obóz.

TERMINY – obóz narciarski i snowboardowy 2024

Termin: Data: Miejsce obozu: Cena: Dodatkowe informacje:
1 14-20 stycznia Białka Tatrzańska 2199 wolne miejsca
2 21-27 stycznia Białka Tatrzańska 2199 wolne miejsca
3 28-3 luty Białka Tatrzańska 2199 wolne miejsca
4 4-10 luty Białka Tatrzańska 2199 wolne miejsca
5 11-17 luty Białka Tatrzańska 2199 wolne miejsca
6 18-24 luty Białka Tatrzańska 2199 wolne miejsca

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021


WARUNKIEM REZERWACJI TERMINU
JEST WPŁATA ZALICZKI

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Zapraszamy również do zapoznania się
z naszą ofertą na wyjazdy rodzinne:

http://ar-sport.pl/ferie-rodzinne

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021
Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021
Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021