WindsurfingKitesurfingSnowboardNarty

Obóz narciarski i snowboardowy Białka Tatrzańska 2022

Akceptujemy bony turystyczne!!!

Ruszyły zapisy na obóz narciarski i snowboardowy w Białce Tatrzańskiej

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021

Chciałbyś aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę w nadchodzące ferie? Myślisz o tym, aby nauczyło się jazdy na nartach lub snowboardzie? Czy może po prostu pragniesz mu pokazać uroki zimowego szaleństwa? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi „TAK” idealnym pomysłem na ferie będzie obóz w najpopularniejszym kurorcie narciarsko – snowboardowym w Polsce!

Jak co roku również i w 2022 wybieramy się do Białki Tatrzańskiej, ponieważ właśnie tam znajdują się najlepiej przygotowane trasy narciarsko snowboardowe w Polsce. Mamy tam sprawdzony, komfortowy ośrodek Placówka w Groniu. Znajduje się on 3 km od Białki Tatrzańskiej, gdzie w domkach z centralnym ogrzewaniem dzieci mogą zregenerować siły po całym dniu aktywnego wypoczynku. Pomiędzy wyjazdami na stok dzieci będą mogły najeść się do syta w stołówce i wymienić się wrażeniami z jazdy po stoku.

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021
Obóz narciarski i snowboardowy 2022 organizowany jest dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat. Dzieci podzielone są na grupy w zależności od wieku i już posiadanych umiejętności (szkolenie dla początkujących i zaawansowanych).

Obóz narciarski i snowboardowy program:

 1. Szkolenie narciarskie i snowboardowe 3 razy dziennie ok 6-7 godzin dziennie pod okiem instruktora
 2. Pieczenie kiełbasek przy ognisku

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021

Cena obejmuje:

 • karnet na wyciągi krzesełkowe Kotelnica w Białce Tatrzańskiej na czas trwania obozu
 • zakwaterowanie w pokojach 3-6 osobowych z łazienką i TV
 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie
 • naukę / doskonalenie jazdy na nartach lub snowboardzie
 • ubezpieczenie AXA NNW na 10000zł
 • 1 wstęp na termę Bania

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021DOPŁATY:

1. Dla osób dorosłych 250zł/os do turnusu
2. Za dojazd autokarem z miejscowości: z okolic: Opoczna, Kielc, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, Krakowa, Łodzi, Katowic,  dopłata 170zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej (dopłata zawiera obowiązkowe transfery na stok 3 razy dziennie).
3. Za dojazd: z okolic Warszawy, Wrocławia, Brzegu, Opola, Zielonej Góry i Poznania dopłata wynosi 220zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej (dopłata zawiera obowiązkowe transfery na stok 3 razy dziennie).
4. Za dojazd: okolic Gorzowa Wielkopolskiego oraz Szczecina dopłata wynosi 250zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej (dopłata zawiera obowiązkowe transfery na stok 3 razy dziennie). Dojazdy na obozy z wyżej wymienionych miast, powiązane są ściśle z terminami ferii w poszczególnych województwach!!! 

Uwaga!!!

W związku z dynamiczną sytuacją spowodowaną przez COVI-D 19, wprowadzamy możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu, koszt tego ubezpieczenia wynosi 200zł/os. Ubezpieczenia to można wykupić najpóźniej 4 tygodnie przed terminem wyjazdu.

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021
Osoby które nie będą korzystały z zorganizowanego dojazdu na obóz, organizowanego przez AR-SPORT będą zobowiązane do uiszczenia obowiązkowej dopłaty za transfery na stoki. Opłata ta wynosi 150zł/os. Wymagania: legitymacja szkolna, strój kąpielowy (potrzebny na wycieczkę do Termy Bania). Na obóz  wyślij dziecko ze sprzętem narciarskim lub snowboardowym. Jeśli nie posiada własnego istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu za 250zł tydzień/os (narty lub deska, buty + kask).

 

Jak zapisać dziecko na obóz narciarsko snowboardowy 2022?

 1. Pobierz formularz PDF
 2. Wypełnij kartę uczestnika i wyślij na adres e-mail: arek@ar-sport.pl
 3. Wpłać zaliczkę 500zł na konto AR – Sport:
  PKO Inteligo 34 1020 3916 0000 0002 0273 8516 W tytule przelewu wpisz termin obozu oraz imię i nazwisko dziecka. Jeżeli chcesz wykorzystać bon turystyczny, najlepiej zapłacić tym bonem zaliczkę na obóz.
 4. Dopłata pozostałej części kwoty najpóźniej 7 tygodni przed rozpoczęciem obozu
 5. Pieniądze na transfery oraz sprzęt zabieramy ze sobą lub przekazujemy opiekunowi na zbiórce

Płatność bonem turystycznym: w tym celu prosimy o kontakt na nasz numer 604150274, wcześniej proszę przygotować kod obsługi płatności.

7 dni przed planowaną datą wyjazdu, otrzymają Państwo drogą mailową wszystkie potrzebne wiadomości odnośnie dojazdu na obóz.

Uwaga!!! W przypadku zamknięcia wyjazdów turystycznych przez rząd RP, spowodowanych pandemią COVID-19, rząd wprowadzi rozporządzenie, na którym będą musiały oprzeć się wszystkie firmy turystyczne w Polsce. W tym rozporządzeniu, rząd określi terminy w których otrzymają Państwo zwrot poniesionych kosztów związanych z wyjazdem.

 

TERMINY – obóz narciarski i snowboardowy 2022

Termin:
Data:
Miejsce obozu:
Cena:
Dodatkowe informacje:
1
15-21 stycznia
Białka Tatrzańska
1799
brak wolnych miejsc
2
22-28 stycznia
Białka Tatrzańska
1799
brak wolnych miejsc
3 29-4 luty Białka Tatrzańska 1799 brak wolnych miejsc
4 5-11 luty Białka Tatrzańska 1799 brak wolnych miejsc
5 12-18 luty Białka Tatrzańska 1799 brak wolnych miejsc
6 19-25 luty Białka Tatrzańska 1799 brak wolnych miejsc

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021


WARUNKIEM REZERWACJI TERMINU
JEST WPŁATA ZALICZKI

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Zapraszamy również do zapoznania się
z naszą ofertą na wyjazdy rodzinne:

http://ar-sport.pl/ferie-rodzinne

Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021
Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021
Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2019Obóz narciarski Białka Tatrzańska 2021

Domki nad morzem

ODWIEDŹ NAS NA:

       

Obóz sportowy | Obóz windsurfingowy | Pogoda
© 2021 Copyright AR-SPORT
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone AR-SPORT                                                           Obóz sportowy | Obóz windsurfingowy | Pogoda