WindsurfingKitesurfingSnowboardNarty

Szkolenie snowboardowe

Szybko zbliżający się sezon zimowy, skłania nas do zrealizowania kolejnych wyzwań. Takim wyzwaniem może być nauka jazdy na snowboardzie. Snowboard cieszy się w dzisiejszych czasach dużym zainteresowaniem zarówno wśród młodzieży jak i dorosłych. Co może być piękniejszego niż przypięta do nóg deska, przy pomocy której możemy ślizgać się z góry na dół opanowując co raz to lepsze umiejętności.

Dlatego tez chcielibyśmy zaproponować Wam 1 lub 2 dniowe szkolenia snowboardowe. Począwszy od ślizgania się na płaskim terenie jedną i drugą nogą, przez umiejętność podnoszenie się i bezpiecznego upadania na stoku oraz naukę pierwszych ześlizgów tzw. „listkiem” będziecie dążyć do doskonalenia swojej techniki jazdy na snowboardzie. Już w ciągu kilku godzin będziecie mogli samodzielnie bez pomocy drugiej osoby zjeżdżać ze stoku. Kilka podpowiedzi ze strony instruktora pozwoli Wam opanować elementy techniczne znacznie szybciej i bezpieczniej, niż w przypadku samodzielnej nauki. Wyjazdy szkoleniowe będą organizowane w sezonie zimowym na stokach Białki Tatrzańskiej w Bełchatowie i Kielcach. Do zobaczenia na stoku.

Natomiast osobom które wolą tygodniowy wyjazd w góry i codzienne szkolenie snowboardowe pod okiem istruktora proponujemy obóz snowboardowy na którym nie tylko nauczysz się jazdy na snowboardzie, ale także będziesz świetnie bawił i podziwiał piękno wysokogórskiego krajobrazu.

Domki nad morzem

ODWIEDŹ NAS NA:

       

Obóz sportowy | Obóz windsurfingowy | Pogoda
© 2021 Copyright AR-SPORT
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone AR-SPORT                                                           Obóz sportowy | Obóz windsurfingowy | Pogoda