WindsurfingKitesurfingSnowboardNarty

Wyjazd szkoleniowy wind & kite Limnos – Grecja

5-15 października

Zapraszamy na wyjazd z możliwością szkolenia wind & kite do Grecji. Wyspa Limnos to sprawdzone przez nas osobiście w ubiegłym roku miejsce z idealną do nauki zatoką Kotsinas.  Idealnie równy wiatr wiejący do brzegu, małe fale i szeroka zatoka to zalety tego miejsca. Temperatura jak na Grecję przystało, 23-27 stopni oraz słońce gwarantują znakomite warunki do uprawiania kite czy windsurfingu.

2 opcje dojazdu do wyboru:

a) 10 dni, jedziemy naszymi busami 9-cio osobowymi: wyjazd planowany jest na sobotę 5 października. Wyjeżdżamy z Krakowa, godzina wyjazdu jeszcze do ustalenia ale będą to godziny popołudniowe. W niedzielę rano jesteśmy na promie w miejscowości Kavala w Grecji, skąd 4 godziny płyniemy na wyspę. W godzinach popołudniowych jesteśmy w hotelu. Od poniedziałku pływamy. Wyjazd z hotelu 15-go października rano.

Dojazd busem z Polski + prom, 600zł/os. Można zabrać własny sprzęt, za 1 komplet sprzętu wind 120euro, kite 100euro.

b) samolot – Lot do Aten i przesiadka na samolot do Limnos, cena uzależniona jest od daty przelotu, i zaczyna się od 1000zł w 2 strony.

Szkolenie wind & kite:

Szkolenie windsurfingowe: 10h/800zł/os – grupy max 2,3 osobowe.   Szkolenie indywidualne 120zł/h

Szkolenie Kite: 8h/1200zł/os – grupy max 2 osobowe, szkolenie indywidualne – 160zł/h

Wypożyczenie sprzętu na tydzień:

kitesurfing: deska + latawiec – 280euro

windsurfing: deska + żagiel 280euro

Zakwaterowanie: 25euro/dzień/os

Pandora Apartments w miejscowości Moudros. Poniżej kilka zdjęć zrobionych w ubiegłym roku. Warunki bardzo fajne. Nowe pokoje nad restauracją w której podają lokalne przysmaki. Śniadania i obiadokolacje zamawiamy z karty w restauracji.

Zapisy przez nasz formularz zgłoszeniowy lub pod numerem telefonu 607067024

Zapraszamy do wspólnej podróży:)

 

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone AR-SPORT                                                                     Obóz sportowy | Pogoda | Kontakt