WindsurfingKitesurfingSnowboardNartyPływanieWynajem domków

Ferie rodzinne 2018

Ferie rodzinne 2018

Zima to doskonały czas na aktywny wypoczynek dla całej rodziny. Wyjeżdżając z nami w góry zafundujesz swojej rodzinie fantastyczną przygodę podczas której nabędziecie (lub rozwiniecie posiadane) umiejętności narciarsko snowboardowe.

czytaj dalej


Szkolenie snowboardowe

Szybko zbliżający się sezon zimowy, skłania nas do zrealizowania kolejnych wyzwań. Takim wyzwaniem może być nauka jazdy na snowboardzie. Snowboard cieszy się w dzisiejszych czasach dużym zainteresowaniem zarówno wśród młodzieży jak i dorosłych. Co może być piękniejszego niż przypięta do nóg deska, przy pomocy której możemy ślizgać się z góry na dół opanowując co raz to lepsze umiejętności.

Dlatego tez chcielibyśmy zaproponować Wam 1 lub 2 dniowe szkolenia snowboardowe. Począwszy od ślizgania się na płaskim terenie jedną i drugą nogą, przez umiejętność podnoszenie się i bezpiecznego upadania na stoku oraz naukę pierwszych ześlizgów tzw. „listkiem” będziecie dążyć do doskonalenia swojej techniki jazdy na snowboardzie. Już w ciągu kilku godzin będziecie mogli samodzielnie bez pomocy drugiej osoby zjeżdżać ze stoku. Kilka podpowiedzi ze strony instruktora pozwoli Wam opanować elementy techniczne znacznie szybciej i bezpieczniej, niż w przypadku samodzielnej nauki. Wyjazdy szkoleniowe będą organizowane w sezonie zimowym na stokach Białki Tatrzańskiej w Bełchatowie i Kielcach. Do zobaczenia na stoku.

Natomiast osobom które wolą tygodniowy wyjazd w góry i codzienne szkolenie snowboardowe pod okiem istruktora proponujemy obóz snowboardowy na którym nie tylko nauczysz się jazdy na snowboardzie, ale także będziesz świetnie bawił i podziwiał piękno wysokogórskiego krajobrazu.

© Wszelkie prawa zastrzeżone AR-SPORT

© Wszelkie prawa zastrzeżone AR-SPORT Wyjazdy zagraniczne | Obozy zimowe | Pogoda | Kontakt