WindsurfingKitesurfingSnowboardNartyPływanieWynajem domków

Ferie rodzinne w górach – Białka Tatrzańska 2017

Obóz narciarsko-snowboardowy w Białce Tatrzańskiej dla rodzin z dziećmi + szkolenie narciarskie / snowboardowe.

Ferie rodzinne w górach Białka Tatrzańska

Ferie rodzinne w górach Białka Tatrzańska

Ferie rodzinne w górach Białka Tatrzańska

Ferie rodzinne w górach Białka Tatrzańska

DOPŁATY:

 1. Za dojazd autokarem z miejscowości: z okolic: Opoczna, Kielc, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, Krakowa, Łodzi, Katowic, Warszawy dopłata 50zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej (dopłata zawiera obowiązkowe transfery na stok 3 razy dziennie).
 2. Za dojazd: z okolic Wrocławia, Brzegu, Opola, Zielonej Góry i Poznania dopłata wynosi 80zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej (dopłata zawiera obowiązkowe transfery na stok 3 razy dziennie).
 3. Za dojazd: okolic Gorzowa Wielkopolskiego oraz Szczecina dopłata wynosi 110zł/os. Kwota ta obejmuje dojazd i powrót z miejsca zbiórki do Białki Tatrzańskiej (dopłata zawiera obowiązkowe transfery na stok 3 razy dziennie).

Osoby które nie będą korzystały z zorganizowanego dojazdu na obóz, organizowanego przez AR-SPORT będą z obligowane do uiszczenia obowiązkowej dopłaty za transfery na stoki. Opłata ta wynosi 50zł/os.

  Okres ferii zimowych to doskonały czas na aktywny wypoczynek dla całej rodziny. Wyjeżdżając z naszym biurem na obóz w Polskie góry gwarantują sobie państwo oraz swoim pociechą niezapomnianą przygodę oraz zdobycie lub podszkolenie swoich umiejętności narciarskich/snowboardowych.

Jak co roku wybieramy się do Białki Tatrzańskiej, ponieważ właśnie tam znajdują się słynne najlepiej przygotowane trasy narciarsko snowboardowe w Polsce. Mamy tam także sprawdzony komfortowy ośrodek Placówka w Groniu, gdzie 3 km od Białki Tatrzańskiej można wypocząć i wyspać się w domkach z centralnym ogrzewaniem. Czekaja tam ciepłe pokoje 3-5 osobowe z łazienką i TV. Po między wyjazdami na stok będziesz mógł najeść się do syta i wymienić się wrażeniami z jazdy po stoku w stołówce.

Podczas pobytu na obozie mają państwo możliwość oddania swoich dzieci pod opiekę wykwalifikowanych instruktorów (wychowawców) narciarstwa oraz snowboardu zarówno na stoku jak i poza nim, a także sami Państwo mogą brać udział w zajęciach narciarskich. Szkolenia z instruktorem odbywają się codziennie w grupach 10 osobowych. Uczestnicy kursu podzieleni zostaną na grupy ze względu na poziom zaawansowania.

Przygotowaliśmy następujące ofertę dla całej rodziny (powyżej 3 osób):

 • Obóz ze szkoleniem dla dziecka 1299zł (karnet 7 dniowy w cenie) + transport
 • Obóz ze szkoleniem dla dorosłych – 1399zł (karnet 7 dniowy w cenie) + transport
 • Wczasy bez szkolenia dla dorosłych 1199zł (karnet 7 dniowy w cenie) + transport

Ferie rodzinne (program):

 1. Szkolenie narciarskie i snowboardowe 3 razy dziennie 7-9 godzin dziennie pod okiem instruktora
 2. Pieczenie kiełbasek przy ognisku
 3. Dyskoteki
 4. Obowiązkowa bitwa na śnieżki
 5. Wycieczka do Termy Bania

Cena obejmuje:

 • 7 dniowy karnet na wyciągi krzesełkowe Kotelnica w Białce Tatrzańskiej
 • zakwaterowanie i pełne wyżywienie 3 posiłki dziennie
 • wycieczkę do Termy Bania
 • naukę / doskonalenie jazdy na nartach lub snowboardzie
 • ubezpieczenie AXA NNW na 10000zł

Wymagania: Kask do 18 roku życia, legitymacja szkolna, strój kąpielowy (potrzebny na wycieczkę do Termy Bania). Na obóz weź ze sobą sprzęt narciarski lub snowboardowy. Jeśli nie posiadasz własnego możesz wypożyczyć sprzęt na miejscu za 200zł tydzień/os (narty lub snowboard).

Instrukcja zapisu:

 1. Pobierz kartę uczestnika
 2. Wypełnij kartę uczestnika i wyślij na adres e-mail: arek@ar-sport.pl
 3. Wpłać zaliczkę 500zł na konto AR – Sport:
  PKO Inteligo 50 1020 5558 1111 1063 7670 0030
 
 

Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zaliczki. Liczba miejsc ograniczona!!!

© Wszelkie prawa zastrzeżone AR-SPORT

© Wszelkie prawa zastrzeżone AR-SPORT Strona główna | Pogoda | Kontakt projekt strony: Projektowanie stron internetowych